• En
 • Огляд SVITLO_поверху

  З радістю презентуємо огляд оздоблення  нашого типового поверху в будинку №1.
  https://youtu.be/BianyDRluWo

  Концепт оздоблення для нас підготувало провідне дизайн-бюро AVG.  Дизайн холу реалізовано на рівні бізнес-класу – ні в яке порівняння із стандартними коридорами в звичайних будинках! Тільки уявіть, як приємно вам буде заходити у такий дизайнерський хол.

  Детальніше про оздоблення поверху.
  На підлозі – плитка світло-бежевого кольору. Плінтус – із плитки чорного кольору.

  Стіни оздоблені декоративною штукатуркою. Кольорові смуги біля дверей – також декоративна акрилова штукатурка. Кольори, що використовуються: синій, зелений, корал, оранж.

  Плити перекриття та комунікацій покриті темною матовою фарбою. Панелі на стелі – металеві, фарбовані під натуральний дуб, закріплені на металеві рейки.

  Освітлення – підвісні LED світильники, а також точкові врізні LED світильники –  стильне та лаконічне рішення.

  Евакуаційні двері металеві, з порошковим покриттям, що забезпечує високу якість нанесення фарби. А вхідні двері  - металеві, з МДФ накладками, що гармонічно поєднуються із підвісними панелями на стелі.

  Вся наша команда впевнена, що дорога додому має приносити естетичне задоволення. Ми працюємо для того, щоб кожен вхід та вихід із квартири був для вас приємним та комфортним.

  Наші менеджери із задоволенням допоможуть обрати вашу ідеальну квартиру. Поспішайте, адже квартир залишилось обмаль, а заселення – уже в цьому році.
  Сховати новину