• En
 • Futura Hata — серед ТОП-5 київських забудовників. Рейтинг порталу «Мінфін»

  Futura Hata — серед ТОП-5 київських забудовників. Рейтинг порталу «Мінфін»

  За версією авторитетного видання, девелоперська компанія Futura Hata потрапила у першу п’ятірку рейтингу київських забудовників-2021. Про це повідомляється в матеріалі «Рейтинг забудовників Києва за 1-2 квартал 2021»: https://minfin.com.ua/ua/invest/articles/reyting-kievskih-zastroyschikov-kto-ne-soshel-s-distancii-v-2021-godu/

  Як складали рейтинг?
  Головним показником, за яким компанії оцінювались в рейтингу, є кількість зданих квадратних метрів в житлових комплексах, які отримали сертифікат ДАБІ за перше півріччя 2021 року.
  Розглядались компанії, на рахунку яких є хоча б один зданий будинок, навіть, якщо він перший.

  Про забудовника
  Futura Hata  — заснована професіоналами с багаторічним досвідом, втілює амбіційні та яскраві проекти, що відрізняються особливим стилем та харизмою.
  На сьогодні Futura Hata будує ЖК Svitlo Park, на Наддніпрянському шосе, ЖК Edeldorf Hills, на вулиці Старонаводницькій  та спільно з партнерами ЖК White Lines, поблизу Голосіївського парку.

  Результати забудовника.
  У 1-2 кварталі 2021 року було здано та введено в експлуатацію 892 квартири загальною площею більше 46 тис. кв. м. у житловому комплексі Svitlo Park.
  Ми щиро вдячні за довіру нашим інвесторам та медіа, котрі освітлюють таку важливу інформацію, для тих хто знаходиться в пошуку житла — відреагувала на подію прес-служба забудовника Futura Hata.

  У компанії відзначили, що в проекті Svitlo Park - було здано та введено в експлуатацію першу чергу будівництва, яка включає в себе три будинки. На території першої черги вже квітнуть дерева, встановлено майданчик, де можуть гратись дітки, обладнано місце прогулянки для домашніх улюбленців, сухий фонтан та прокладені пішохідні доріжки.
  Зараз будується ще 5 будинків. Всього у проекті заплановано 23 будинки змінної висотності та великий затишний парк-двір з усією необхідною інфраструктурою для комфортного життя мешканців.
  Сховати новину