• En
  • Додаткова знижка 5% для військових
   Підтримка військовим та їхнім родинам!

   Житловий комплекс SVITLO park висловлює підтримку родинам військових та безвісті зниклих героїв України.

   Та надає знижку 5% на будь-який варіант купівлі квартири у ЖК SVITLO park – це наша скромна допомога тим, хто ризикує своїм життям заради нашого майбутнього.
   Знижка діє:
   • При купівлі квартири за повну вартість
   • При купівлі квартири в розстрочку
   • Сумується з нашою стандартною бонусною системою, від 3 до 10% залежно від суми першого внеску

   Деталі:
   • Телефон відділу продажу:
   +380 (44) 22 44 111

   Разом ми збудуємо міцне майбутнє для наших сімей!

   З повагою,
   Команда ЖК SVITLO PARK

   P.S. Будь ласка, розповсюдьте цю інформацію серед своїх знайомих та друзів, які потребують підтримки.
   Детальніше про акцію
  • Комерційні прміщення у ЖК SVITLO PARK
   ЖК «Світло Парк»: ідеальне місце для вашого бізнесу

   Шукаєте нове місце для свого бізнесу?

   ЖК «SVITLO PARK» – це ідеальний вибір!

   Розташований у Голосіївському районі Києва, сучасний житловий комплекс з розвиненою інфраструктурою. Тут є все, що потрібно для успішного ведення бізнесу:

   - Висока щільність населення: ЖК «Світло Парк» налічує понад 7 000 квартир, що гарантує широкий потік потенційних клієнтів. Станом на сьогодні введено в експлуатацію та заселено перші три будинки та зовсім скоро очікується введення в експлуатацію ще трьох будинків.
   - Фасад одного з головних шосе:
   Потік авто поруч автоматично збільшує потік клієнтів.
   - Зручне розташування: Комплекс розташований поруч із зупинками громадського транспорту, що робить його доступним для жителів усіх районів міста.
   - Розвинена інфраструктура: На території комплексу запроектовано все необхідне для комфортного життя та роботи: магазини, кафе, ресторани, аптеки, банки, дитячі садки та школи.
   - Сучасні приміщення: У комплексі представлені приміщення різної площі та планування, що дозволить вам підібрати ідеальний варіант для вашого бізнесу.

   Зацікавлені? Залиште заявку з номером телефону, бажаною площею та цільовим призначенням в Директ, і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом!
   Детальніше про акцію
  • #Будуємо щодня!
   Детальніше про акцію
  Акції
  Обрати
  квартиру
  Записатися
  на візит

  Комфорт таун купує нерухомість в ЖК SVITLO PARK

  Фонд Комфорт таун і КУА Валприм купують портфель нерухомості в ЖК SVITLO PARK загальною площею 5 244 кв. м., що складається з 49 комерційних і 26 житлових об'єктів.

  Придбання стане ще одним важливим активом компанії в сегменті якісного житла і комерційної нерухомості.

  "Ми раді, що можемо додати якісний проєкт до нашого портфеля, – говорить керуючий партнер КУА Валприм Андрій Левін. – Ми віримо в концепцію квартальної забудови і розглядаємо можливість купівлі усіх комерційних приміщень на перших поверхах комплексу".

  Представник ЖК SVITLO PARK Денис Павленко відзначає: "Наш проєкт орієнтований на роздрібних і портфельних інвесторів. Ми особливо раді співпраці з інвестором, який має досвід в подібних проєктах".

  Будівництво ЖК SVITLO PARK розпочалося в серпні 2017. Завершення першої черги будівництва планується в кінці 2020 року. Девелопмент проєкту здійснює FUTURA HATA.

  Про фонд Комфорт таун:

  Пайовий закритий недиверсифікований венчурний інвестиційний фонд Комфорт таун інвестує в нерухомість з 2011 року. Найбільш відомий проєкт фонду – ЖК Комфорт таун. Фонд знаходиться в управлінні ТОВ КУА Валприм. Більше на www.comforttown.com.ua.

  Про КУА Валприм:

  ТОВ Компанія з управління активами Валприм здійснює прямі інвестиції і надає послуги в сфері управління активами, консультування та повного супроводу при проведенні злиттів і поглинань. Станом на 31.12.2019 року компанія управляє активами вартістю 4,39 мільярда гривень. У портфель компанії входять проєкти з організації фінансування будівництва, серед яких житлові комплекси Central Park, Tetris Hall і Комфорт таун. Більше на www.valprim.ua.

  Про FUTURA HATA:

  FUTURA HATA – девелоперська  компанія повного циклу, що здійснює управління проєктами комплексної забудови у м. Києві. Компанія була створена в 2018 році з метою впровадження найкращих світових практик у проєктуванні та будівництві. Серед проєктів – ЖК SVITLO PARK і ЖК White Lines. Більше на www.futurahata.com.ua.
  Сховати новину