• En
 • Неймовірні дизайнерські лобі у ЖК SVITLO PARK

  Часи однакових непримітних під’їздів минають, і ми раді вам презентувати наші дизайнерські холи у будинках першої черги. https://youtu.be/tY-ryZNeknk

  Раніше ексклюзивні дизайнерські лобі були привілеєм елітних житлових комплексів. Прийшов час змінювати стереотипи. Тому ми створили дизайнерські холи не гірші рівня бізнес-класу. Вони стануть центром життя для мешканців кожного окремого будинку. Адже тут сполучаються усі комунікації та перетинаються шляхи сусідів - такий собі маленький Всесвіт.

  Лобі відображають концепцію житлового комплексу, відповідають стилю та ритму життя SVITLO-сусідів:

  1.  Вхідні групи підвищеної комфортності:
  •  панорамне скління, щоб бачити усе, що відбувається на вулиці;
  •  двосторонній вхід без сходів та пандусів, що особливо важливо для мам з колясками, малечі, літніх людей, усіх, хто несе багато речей або припарковується зі сторони вулиці.

  2.  Зрозуміле та продумане функціональне зонування простору передбачає просторий хол, лаунж-зону з м’якими меблями, презентабельний reception, спеціальну кімнату, де ви можете залишити коляску або велосипед.

  3.  Яскраві, життєрадісні, сповнені природної енергії кольори підіймають настрій, стимулюють уяву та креативність, надихають і заряджають на весь день.

  4.  Теплі матеріали (дерево, текстиль), рослини, природні фактури та ергономічні м`які меблі забезпечують затишок, створюючи домашню добросусідську атмосферу на шляху до вашої квартири.

  5.  Сучасний стиль та унікальний  дизайн роблять внутрішній простір персоналізованим та неповторним.
  Сховати новину