• En
 • ЖК Svitlo Park від Futura Hata презентує нові стильні фасади комплексу

  Svitl’ий привіт, друзі!

  Літо закінчилось, сподіваємось ви встигли добре відпочити та готові отримувати свіжу порцію svitlo-новин.

  Ми маємо для вас неймовірне повідомлення!!!
  Йдучи на зустріч численним проханням діючих і потенційних інвесторів, а також з метою підвищення естетичної привабливості архітектури комплексу, забудовником ЖК Svitlo Park девелоперською компанією Futura Hata було прийнято безпрецедентне рішення – змінити стилістику фасадів, в тому числі і першої черги проекту, яка введена в експлуатацію.
  Хочемо наголосити, що це дійсно безпрецедентне рішення для ринку житлової нерухомості України. Оскільки забудовник за власний кошт покращує екстер’єри будинків, в тому числі тих, що вже збудовані та запущені в експлуатацію.

  Нові фасадні рішення 1-ї та 2-ї черг ви можете побачити за цим посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1J1SN7uB5VNAMrDahkKvz3E4vXfu-Oegi?usp=sharing та в наших офіційних соціальних мережах. Візуалізація третьої та наступних черг ЖК буде презентована пізніше.
  Ми впевнені вам сподобається наш оновлений ЖК як візуально, так із точки зору інвестиційної привабливості, яка однозначно зросте в результаті впровадження зазначених реновацій!

  Працюємо для Вас.
  Ваш Svitlo Park!
  Сховати новину