• En
 • Розіграш подарункового сертифікату від Фокстрот на побутову техніку - уже 17 липня на SVITLO PARK GRAND OPENING!

  Розіграш подарункового сертифікату від Фокстрот на побутову техніку - уже 17 липня на SVITLO PARK GRAND OPENING!

  Ще один сюрприз для інвесторів першої черги ЖК Svitlo Park – розіграш подарункового сертифікату від мережі побутової техніки та електроніки Фокстрот.

  Один із найважливіших моментів при заселенні у нову квартиру – підібрати якісну та зручну техніку. А зробити це ще легше та приємніше з подарунковим сертифікатом від Фокстрот!

  Уже в суботу, 17 липня 2021 року на SVITLO PARK GRAND OPENING серед інвесторів першої черги ЖК Svitlo Pаrk буде обрано щасливого переможця, який отримає цінний приз – сертифікат на 20000 бонусних гривень від партнера свята – мережі побутової техніки та електроніки Фокстрот. Використати сертифікат можна буде як у магазинах мережі, так і на сайті foxtrot.ua.

  Окрім розіграшів, в програмі свята:
  - хітові пісні від Dorofeeva та Анна Трінчер;
  - ілюзіон-шоу, що зачаровує, від М5;
  - танцювальні майстер-класи від Анни Домніч;
  - велика кількість батутів та атракціонів для дітей і дорослих;
  - насичена дитяча програма, де діти зможуть станцювати разом із трансформерами, зробити гліттер-тату та пройти цікавий майстер-клас
  - найбільш інноваційні фотозони;

  Тож завітайте на SVITLO PARK GRAND OPENING 17 липня о 17.00 за адресою: Наддніпрянське шосе, 2а з друзями та рідними.
  Розважайтесь та вигравайте!

  Чому обирають Фокстрот?

  Фокстрот – мережа побутової техніки та електроніки, яка тримає курс на інновації та розвиток, реформує магазини, постійно розвиває онлайн-платформу комфортних продажів та активно спілкується з фанами у соцмережах, а бренд-персонаж – лисичка Фоксі – є одним з найвідоміших рекламних звіряток в українському медіа-просторі.

  У Фокстрот 164 магазини по всій країні та інтернет-платформа з понад 11 млн відвідувачів на місяць. Мережа активно підтримує сучасні інноваційні проекти, спрямовані на збільшення комфорту життя та розвиток і навчання дітей, молоді та людей, які прагнуть досягнень на благо суспільства. Там є все для самовираження за допомогою гаджетів.
  Сховати новину