• En
 • Svitlo Park Grand Opening: правила участі у розіграші

  Svitlo Park Grand Opening: правила участі у розіграші ????

  1. Для участі у розіграші необхідно зареєструватись. Реєстрація учасників відбувається шляхом заповнення анкети та отримання відривного талона з номером для участі в розіграші. Реєстрація завершується 17.07.2021 року о 20.30, після цього жодні анкети не приймаються для участі у розіграші.
  2. В розіграші подарунків від партнерів Фокстрот (сертифікат на 20 000 грн.) та Віяр (на 50 000 грн.) приймають участь лише інвестори 1-ї черги, що пройшли реєстрацію та присутні на святі під час розіграшу.
  3. У розіграші сертифікату на путівку номіналом 50 000 грн. приймають участь інвестори ЖК Svitlo Park, що пройшли реєстрацію та присутні на святі під час розіграшу.
  4. Реєстрація учасників відбувається за списками інвесторів будинків (списки кожного будинку 1-ї та 2-ї черги та інвесторів 3-ї черги загалом).
  5. Один інвестор приймає участь у розіграші лише 1 раз, незалежно від того скільки об'єктів нерухомості він придбав.
  6. Необхідною умовою отримання подарунка є посвідчення особи інвестора (при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу або його копію чи електронний варіант). Перевірка відбувається перед отриманням подарунку.
  7.  Організатор розіграшу, при необхідності, має право запитувати у переможця  додаткові документи для його ідентифікації.
  7. Розіграш та визначення імен переможців відбудеться 17.07.2021 року  шляхом рандомного вибору анкети із лототрону.
  8. Якщо переможця немає на місці під час розіграшу, обирається новий переможець.
  9. Шляхом реєстрації учасника, він  підтверджує, що  ознайомлений з даними Правилами участі у розіграші, та згоден з ними.
  Сховати новину